Kapsam

  AGM Otomotiv A.Ş Faaliyetleri; Otomotiv sektörü için her çeşit yağ, yakıt, hava ve polen filtre üretimini kapsamaktadır.

     AGM Otomotiv, faaliyetlerini paydaşları olan çalışanlarının, müşterilerinin, tedarikçilerinin, düzenleyici kuruluşların ve firma çevresindekilerin ihtiyaç ve beklentilerini dikkate alarak planlar, düzenler ve uygular.

     AGM Otomotiv faaliyetleri ISO 9001-2015 ve IATF 16949-2016 olarak adlandırılan Kalite yönetim sisteminin tüm maddelerine uygunluk gösterir. Tarif edilen kalite yönetim sistemi standardının şartlarının sağlandığını açıklar.

     Çevre bilinci konusunda yönlendirilen tedarikçiden tedarik edilen hizmet ve malzemelerin en düşük kaynak tüketimi ile proseslerin çevreye etkisini yasalar çerçevesinde belirlenmiş düzeyde veya altında tutarak geri dönüşümlü ve çevreye saygılı ürün çıktısı sağlar. ISO 14001:2015 Çevre yönetim sistemi Standardının tüm maddelerine uygunluk gösterir. Standardın şartlarının sağlandığını açıklar.

     AGM Otomotiv bünyesinde gerçekleştirilen faaliyetler OHSAS 18001:2007 olarak adlandırılan iş sağlığı ve güvenliği yönetim sisteminin tüm maddelerine uygunluk gösterir, standardın şartlarının sağlandığını açıklar.

     AGM otomotiv ile ilişkisi olan tüm çalışanların iş yeri içinde ve sağladığı servis faaliyetlerinde, müşterilerine, tedarikçilerine, tüm ilgili taraflara karşı sorumluluklarının bilincinde AGM’yi ziyaret eden misafirlerine gerekli bilgilendirme ve eğitimler verilerek iş güvenliği konusunda gerekleri yerine getirmekten sorumludur.