agm-iatf-eac

Asaş Grup 2 si üretim fabrikası olmak üzere 7 tane grup grubunda olduğu;

* Asaş Filtre San. Ve Tic.

* AGM Otomotiv San. Ve Tic.

* Asaş Dış Tic. Ltd. Şti.

* Asaş Pazarlama Filtre San. Ve Tic. Ltd. Şti

* As Net Bilişim Teknolojisi Mühendislik San. Ve Tic. Ltd. Şti.

* As Ofset Ltd. Şti.

* As Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.

            ASAŞ Filtre San. Ve Tic. 1972 yılında üretilmiş olup; İskenderun ‘da; Türkiye’nin en güneyi Akdeniz sahilinde, mükemmel liman tesisleri ve Adana limanına 1 saat boyunca bulunur. Fabrikamız şu anki mevcut 23.000 m2’lik bir modern tesisine 1980 yılında yerleşmiştir. Asaş Filtre modern bir üretim tesisi; 100.000 adet / gün üretim yapmayı hedefliyor. Ürünlerimiz Yağ Filtresi, Yakıt Filtresi, Hava Filtresi, Kabin Filtresi, Kurutucu Filtre ve Su Filtresi olmak üzere 6 ana başlıktandır.

            1998 yılında İskenderun Sarıseki AGM Otomotiv’de Sanayide temeli düzenle, Asaş Filtre ile birlikte ortak girişimde 21 yıldır ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak filtre üretimini sürdürüyor. Fabrikamız İskenderun Nardüzü Arsuz ilçesinde toplam 46.500 m2 lik lik (28.800 m2 açık alan ve 17.700 m2 kapalı üretim alanı) yeni modern tesisine 2013 yılında yerleşmiştir. Bugün ASAS-AGM Otomotiv A.Ş. 5.000.000 Adet / yıl üretim fabrikası bulunmaktadır. Halen AGM Filtre markasıyla OEM ve gaz türbin filtre hatlarında kapasite artırma ve Ar-Ge yatırımlarına devam etti.

            AGM Otomotiv A.Ş. de otomotiv, endüstriyel ve iş makineleri, otobüs, kamyon, ticari araç, gaz türbin filtre ve seperatör çeşitlerine ait hava filtresi, kabin (polen), yağ ve filtre hava şartlarında çok geniş aralıklı ürün üretilebilir. Hedef ve ilkeleri, hizmet sunumu güvenilirliğini, kalitesini buldum, yeni günler katarak devam ediyor.

            ASAS-AGM Otomotiv A.Ş. nin dünya ülkesiyle yaptığı ihracatçı (40 ‘tan fazla ülke); kalitesinin ve güvenilirliğinin göstergesidir; bu ürünü sürekli iyileştirme anlayışı içinde olan firmamız, tüm ürünlerimizi, müşteri istek ve memnuniyetini esas alarak; ulusal ve uluslararası kalite standartlarına uygun olarak, ekonomik ve istediğiniz teslim süresinde üretmekteyiz.

         Firmamız misyonu, yüksek verimlilik ve kalitedeki filtrelerimizde fiyat ve iyi servisleğimiz sunmaktır.